Tek Modüllü CW Fiber Lazerler
Tek Modüllü CW Fiber Lazerler

Tek Modüllü CW Fiber Lazerler

Fiyat : ₺0,00  + KDV
KDV Dahil : ₺0,00

Raycus tarafından geliştirilen üçüncü nesil tek modüllü CW fiber lazer serisi, 300W ila 2.000W arasında değişmektedir, yeni lazerler daha yüksek elektro-optik dönüşüm verimliliğine, daha yüksek ve daha kararlı optik kaliteye, daha güçlü irtifa strese dayanıklı kapasiteye sahiptir ve optimize edilmiş ikinci Kalın sac kesmede daha stabil ve daha sofistike kesme etkisi sağlamak için nesil fiber iletim sistemi. Bu makine birçok uygulama senaryosu için geçerlidir: kesme, kaynaklama, delik açma, tıbbi cihaz işleme, vb., Dar bir kesik levha dikişi ve parlak bölüm. Aynı lazerlerle karşılaştırıldığında, bariz avantajları vardır.

:

Tek modüllü CW Fiber Lazerler ürünü tamamen araştırılmış, Raycus tarafından bağımsız olarak geliştirilmiş ve üretilmiştir. Raycus, verimli ve profesyonel bir Ar-Ge ve üretim ekibine sahiptir. Tek modüllü CW fiber lazer serisi, müşterilerin çeşitli taleplerini büyük ölçüde karşılamakla kalmaz, aynı zamanda kişisel özelleştirme hizmeti de sağlar. Artık lazer çıkış konektörü, çoklu kontrol modlarına sahip QBH ,'dir. İyi uyumluluğu, pazar tarafından geniş çapta kabul görmüştür. Ürün yurt içinde ve yurt dışında iyi satılmıştır.

Yüksek Elektro-optik Dönüşüm Verimliliği Rakım Gerilmeye Dayanıklı Kapasite  Sac Kesme Verimliliği Özelleştirilmiş Çıkış Fiber Uzunluğu İsteğe Bağlı Hava Soğutma veya Su Soğutma Bakım gerektirmeyen işletim Geniş Modülasyon Frekans Aralığı