BM114S Serisi 6KW Otomatik Odaklı Lazer Kesim Kafası
BM114S Serisi 6KW Otomatik Odaklı Lazer Kesim Kafası

BM114S Serisi 6KW Otomatik Odaklı Lazer Kesim Kafası

Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)

Kısa Açıklama:
BM114S serisi, İsviçre RAYTOOLS AG tarafından 2017 yılında piyasaya sürülen otomatik odaklama kesme kafasıdır. BM114S, lineer sürücü aracılığıyla yerleşik motor ve tahrik ünitesiyle birlikte gelir ve odaklama lensi, konumu otomatik olarak 25 mm aralığında değiştirebilir. Kullanıcı, kalın tabakaların veya diğer farklı kalınlık ve malzeme tabakalarının hızlı delinmesini tamamlamak için program aracılığıyla odağı sürekli olarak ayarlayabilir. Ürün, entegre etmek için geniş açık diyaframlı lens grubu ile donatılabilir ..
 

:

BM114S serisi, İsviçre RAYTOOLS AG tarafından 2017 yılında piyasaya sürülen otomatik odaklama kesme kafasıdır. BM114S, lineer sürücü aracılığıyla yerleşik motor ve tahrik ünitesiyle birlikte gelir ve odaklama lensi, konumu otomatik olarak 25 mm aralığında değiştirebilir. Kullanıcı, kalın tabakaların veya diğer farklı kalınlık ve malzeme tabakalarının hızlı delinmesini tamamlamak için program aracılığıyla odağı sürekli olarak ayarlayabilir. Ürün, ışık demetini entegre etmek için geniş açık açıklıklı lens grubu ile donatılabilir. Kafalar, çeşitli fiber lazerlere izin veren çeşitlendirme arayüz ayarlarına sahiptir. Optik tasarımın optimizasyonu ve su soğutmalı tasarım, lazer kafalarının yüksek güçlü lazerlerde istikrarlı ve kronik olarak çalışmasını sağlar.

• D37 lens grubu ile 1μm'de 6KW optik güce ve kalın plakaları kesmek için daha fazla dayanıklılığa sahiptir ; • Otomatik odak aralığı + 10 ~ -14mm, doğruluk 0.05mm'dir; Odak Lens sürücünün • Maksimum hızlanma / 10m olduğunu s 2 , maksimum hız 10m / dk; • Kolimasyon ve odaklama lenslerinin her ikisi de su soğutmalıdır. Nozul için hava akışı soğutmasını artırın, nozulu ve seramik gövdeyi ve kullanım ömrünü etkin bir şekilde koruyun ; • 35mm net açıklık, başıboş ışık girişimini etkili bir şekilde azaltır, kesme kalitesini ve hizmet ömrünü garanti eder ; • 5.6KG , kompakt yapı, mekanik gereksinimi azaltın ;

 

 

Güç derecesi    ≤6KW
Açık Diyafram Açıklığı    35 mm
Kolimasyon koruyucu cam    φ38mm * 1.5mm
Koruyucu cam odaklama    φ37mm * 7mm
Otomatik odak    Aralık :+ 10 ~ -14mm
    Hızlanma : ≤10m / s 2
    Hız: ≤10m / dak
    Doğruluk : ≤50μm
Yardımcı gaz basıncı    ≤30bar
Ağırlık    ~ 5,6 kg
Kolimatör Odak uzaklığı    100 mm
Odaklanma Odak uzaklığı    150 mm, 200 mm