Ayka-Chiller CW-5300 130W-150W Arası Lazer Su Soğutucu
Ayka-Chiller CW-5300 130W-150W Arası Lazer Su Soğutucu

Ayka-Chiller CW-5300 130W-150W Arası Lazer Su Soğutucu

Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)

  • S&A chiller CW-5300, sabit sıcaklık ve akıllı sıcaklık kontrol modu olarak 2 sıcaklık kontrol moduna sahiptir. Genel olarak, sıcaklık kontrol cihazı için varsayılan ayar akıllı sıcaklık kontrol modudur. Akıllı sıcaklık kontrol modunda, su sıcaklığı kendisini ortam sıcaklığına göre ayarlayacaktır. Bununla birlikte, sabit sıcaklık kontrol modunda, kullanıcılar su sıcaklığını manuel olarak ayarlayabilir.

 

 

 

Standart lazer soğutma sistemleri olarak, S&A CW-5300 co2 cam lazer soğutucular, 150W-200W lazer markalama, kesme veya oyma makinesi ile yaygın olarak donatılmıştır.

:
S&A  co2 lazer su soğutma grupları, sabit sıcaklık ve akıllı sıcaklık kontrol modu gibi 2 sıcaklık kontrol modu ile popülerdir. Genel olarak, sıcaklık kontrolörü için varsayılan ayar akıllı sıcaklık kontrol modudur. Akıllı sıcaklık kontrol modunda, su sıcaklığı kendisini ortam sıcaklığına göre ayarlayacaktır. Bununla birlikte, sabit sıcaklık kontrol modunda, kullanıcılar su sıcaklığını manuel olarak ayarlayabilir.
1. 1800W soğutma kapasitesi; çevresel soğutucu akışkan kullanın;
2. ± 0.3 ° C  hassas sıcaklık kontrolü;
3. Akıllı sıcaklık kontrol cihazı, farklı uygulama durumlarına uygulanabilen 2 kontrol moduna sahiptir; çeşitli ayar ve görüntüleme işlevleriyle;
4. Çoklu alarm fonksiyonları: kompresör zaman gecikmesi koruması, kompresör aşırı akım koruması, su akışı alarmı ve aşırı yüksek / düşük sıcaklık alarmı;
5. Çoklu güç özellikleri; CE, RoHS ve REACH onayı;
6. İsteğe bağlı ısıtıcı ve su filtresi.